Servisler

Sektöre özel ihtiyaçları karşılamak amacıyla, yüksek performans, ağır çalışma koşullarına ve yüksek viskoziteye sahip katkılar geliştirirken karşılaştığınız operasyonel zorluklarla ilgili geniş bir anlayış ortaya koyduk.
Uygulama ile ilgili mevcut uzmanlığınızı, makinelerinizi test etmeye ve onaylamaya yardımcı olacak şekilde takip ve kestirimci hizmetler ile destekleyebiliriz.

OPTİMİZE EDİLMİŞ PERFORMANS
Sektörünüz ve ortamınız hakkında sahip olduğumuz geniş bilgilerden yola çıkarak operasyonlarınızla ilgili zorlukları aşmanızı sağlayacak katkılar tasarlıyoruz.
Ürünlerimiz aşağıdaki üç temel özelliğe sahip olması için onları geliştirirken kapsamlı bir araştırma ve geliştirmeye başvuruyoruz:
ÜRETKENLİK
Uzmanlarımız, makinelerinizin hızını ve etkinliğini artıracak katkılar tasarlarken işletme şartlarınızı da göz önünde bulundurur. Ürünlerimiz daha azıyla daha çok şeyi başarmanız ve sektörün taleplerini karşılamanız için size yardımcı olur.
GÜVENİLİRLİK
Uzmanlığımız, öngörülebilir ve planlanabilir bir bakım döngüsü izlemenize yardımcı olur. Makinelerinize daha az müdahale ederek kullanılabilirliklerini artırabilirsiniz.
DEĞER
Sektörünüzdeki işletme harcamaları (OPEX) gerekliliklerini çok iyi anlıyor ve işletme maliyetlerinizi azaltmada size yardımcı olacak Katkılar tasarlıyoruz

DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET

LABORATUVAR TEMELLİ HİZMETİMİZ ÜRÜNLERİNİZE UZMAN ANALİZİ VE DESTEĞİ İLE ETKİN ŞEKİLDE YÖNETMENİZİ SAĞLAR.

İşletmeninizin performans ve kârlılığını korumak amacıyla reçine ve makine performansını geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.
Uzmanımızın hazırladığı raporlar makineleri ve ekipmanları hakkında önemli bilgiler verir. Uzmanlarımız, sonuçları yorumlamak ve bu sonuçları ilgili OEM’ler tarafından sağlanan veriler, kendi veri tabanımız ve
sektördeki en iyi uygulama ile karşılaştırmak için makinelerinizi tanımalarından yararlanırlar

ANALİZ VE ANLAYIŞ
Ekipmanınızı, katkıyı ve çevreyi  eşleştirmek için test paketleri
Bir teknik mühendis ile bakım yöneticiniz ve teknik personel tarafından programlanan düzenli test programı
Ürün Programı ile bağlantılı düzenli test programı
İsteğe bağlı Sorun Giderme (araştırmacı RCA testi)
İsteğe bağlı yerel laboratuvar acil durum testi
test sonuçlarının kısa bir yorumu

VERİLEN HİZMETLER VE İÇERİKLERİ