HAKKIMIZDA

1932 den beri faaliyetlerini devam ettiren Koçerler A.Ş. bünyesinde edinmiş olduğumuz endüstriyel , entellektüel birikimle ve geniş müşteri portföyümüze sunmuş olduğumuz değer ile yeni ne yapılabilir , yeni nasıl katmadeğer sağlanabilir anlayışı içerisinde 2012 yılından itibaren polimer kimyasalları konusunda faaliyetimize başladık . Fikirsel altyapı olmadan fiziksel üstyapı olmaz düşüncesiyle uzun süreli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunduk.

Kimya ve Polimer sektörü uzmanlaşma gerektiren , çözüm dinamiğine sahiplilik gerektirir . Onun içindir ki firma stratejisi olarak müşteriye en iyi değeri ve en iyi çözümü sunma gayreti içinde olmak adına terzi işi ürün portföyü , bilgili ve deneyimli mühendislik çözümleri ve satış sonrası servis anlayışında hizmet vermekteyiz . İleri düzey laboratuvar hizmetleriyle müşterilere farklı bir anlayışla yaklaşıp polimer endüstrisine polimer katkıları ile değer katmak üzere çalışmaktayız.

2015 yılı başı itibariyle yapmış olduğumuz gelişmiş fiziki şartlarımız ve ileri teknolojimizle , 2018 yılında genişleyen makine parkımız ile gerek ulusal olarak gerekse de orta asya, balkanlar ve ortadoğu da geniş satış ağımız ile her geçen gün yükselen satışlarımızla faaliyetlerimizi artırarak devam etmekteyiz.

KURUMSAL MANİFESTO

Şirket , değişimi ve yeniliği temel alarak çağdaş yönetim anlayışlarını uygulayan örgüt kültürü ile şirketin misyonu dahilinde uzun vade de vizyonu nu yerine getiren kurumsal bir yatırımcıdır.

Şirketin Misyonu; Müştrileri ile tedarikçilerine ve kendisine katma değer sağlayan , mühendislik hizmeti veren ve geliştirdği ürün portföyü ile hizmet verdiği sektörün çıtasını yükseltmesidir.

Şirketin Vizyonu; Orta asya, balkanlar ve ortadoğu da konusunda büyük bir oyuncu olabilmek ve plastik sektöründe katma değer arayan müşteri pörtföyünün çözüm ortağı olmaktır.

Şirketin Odağı; Toplam maliyet yönetimine duyalırlı olan müşteri pörtföyüne yönelik etkin bir operasyon ile mühendislik içeren katma değerli ürünü , üstün bir pazarlama anlayışı ile satmaktır.

Şirketin Kurumsal felsefesi; Kolektif çalışma kültürünü benimsemiş iş hayatının her alanında takım çalışmasını ve paylaşmayı bilen , kişisel gelişmeye önem veren ve yaşam boyu eğitim seferberliğini kurgulamış bir anlayışta olmaktır.

ANA ŞİRKETİMİZ

1932 yılında faaliyetlerine Koçerler A.Ş. 2 istasyon olmak üzere akaryakıt sektöründe , Castrol Yağları Güney Bölge iş ortaklığı ve pazarlama faaliyetlerin de ve Endüstriyel Gaz Dolum ve Dağıtım konularında iştigal etmekte olup Koçerler , 80 yılı aşkın bir sürede, kurumlar ve gelirler vergisi sıralamasında onlarca 1.lik ve 50’ye yakın derece almasının yanı sıra, ticari faaliyetlerinde ilklerle ve ilkeleriyle ilerleyen ,hem bölge bayiliği hem distribütörlük hem de iş ortaklığı konusunda o yılların Türkiye satış rekorlarını kırmasıyla, geçmişinden gurur duyuyor olmanın kıvancını yaşıyor.

Koçerler A.Ş. nin kurucusu H.Mustafa KOÇER